×
×
GALERİ

Beypak Bağlıca Halı Yıkama

Beypak Bağlıca Halı Yıkama

Lekeli halıların temizlenmesinden hedeflenen başarılı neticeyi kazanmak için uzmanlık gerektiren bir çok normları yerine getirmek çok önemlidir. Halı temizliğinde titiz bir müşteri olarak şayet, istenmeyen durumlarla karşılaşmaktan tedirginseniz, halılarınızı temizleteceğiniz halı firmasını tercih ederken bazı aşamaları araştırmalısınız. Sanırım salonda kullanılan halıları yıkatırken kalite için hepsinden önce önem verilmesi gereken konu, halılarımızı teslim edeceğimiz fabrikanın halı yıkama konusunda kabiliyetli bir kilim ve halı yıkama şirketi olmasının önemli bir gereksinim olduğudur.

Bir şekilde kirlenen halıları yıkayan firmanın kalitesi, bilgili personel ve elinde bulundurduğu malzemelerin yüksek kalitede olmasıyla mukayese edilir. Halıların yıkatılmasında birinci aşama servisin gelmesi gereken zaman diliminde halılarınızı almaya gelmesidir ki, bu aşama ile alakalı artı bir ödeme istenmemektedir. Her halükarda kaliteli bir halı temizleme işletmesi mutlaka istenen anda alacaktır halılarınızı. Beypak Bağlıca halı yıkama çalışanlarınca yıkama birimine naklolan yıkanacak malzemeler bir birine karışmadan dokuma özelliklerine göre yıkamaya hazırlanır çünkü, her halı aynı ekipmanlarla yıkanamaz. Teknolojinin geldiği noktada son yıllarda iki türlü halı ve kilim yıkama yöntemi uygulanmaya başlanmıştır ki, bu sistemlerden birincisi meç aracılığı ile yıkama şeklinde anılan sistem, ikincisi ise tam otomatik yıkama makinesi ile icra edilen yıkama sistemidir. Tam otomatik sistemli halı yıkama makineleriyle yaptığımız yıkama işlemlerinin eski tip yıkamaya göre epeyce çok yararı bulunmaktadır ki, bu faydaların en dikkat çekicisi bize göre halının arka yüzünün de yıkanmasıdır.

Beypak Bağlıca hijyenik yolluk ve halı yıkamaya salonda kullanılan halıları elle hatta bantlı teknikle yıkatabilirsiniz fakat halı yıkama deterjanının kalitesi temizliğin sonucunu çok önemli oranda etkilemektedir. Bu işlerde, pozitif netice için bakteri temizleme özelliği olan deterjanlar ile yıkama yapmak çok önemlidir. Halı ve kilimlerin hedeflenen sürede kurutulmasında bu iş için yapılmış bir sıkma makinesinin kullanılması kurutmanın istenen başarıya ulaşması için çok önemlidir. Sıkma makinesinden çıkan halı ve kilimler güneşte bekletilmeye gereksinim duyar ki antibakteriyel kurutma tam olarak bu yöntemle olabilir. Özel ortamlarda kuruyan halılar son kontroller için son kontrol yerine sevk edilir ve bu masada çıkması zor lekelerin kontrolü ile beraber paketleme uygulamaları yapılır. Tüm yorucu aşamaları da tamamlanmış olan halı ve kilimler müşteri adreslerine göre bir arada tutulacak şekilde düzenlenip, sevkiyat araçlarına verilir ve böylece söz verilen anda halı ve yolluklar verilen adrese iade edilir.

İşini bilen bir kilim ve halı yıkama firmasının yüksek hijyen kalitesinde işler ortaya koyabilmesi için hassasiyet gerektiren şartlardan birisi de leke çıkarıcıların çeşitli halılara ne tür metodlarla uygulama yapılacağını bilmektir. Bu manada bilinmelidir ki yüksek düzeyde kaliteli bir deterjan kullanmak temizlikle ilgili işlerin neticesini direkt olarak etkiler. Halı yıkamada hijyen kalitesine gereken önemi veren bir kimse iseniz kalite standartları üst seviyede olan leke gidericileri kullanan halı yıkama fabrikalarını tercih etmeniz gerekir.

Halı yıkama sanayisi de piyasadaki diğer sanayi işlerinde olduğu gibi teknolojik ilerlemelerden payına düşeni almış bir sektördür ki, sanayi alanındaki son yenilikler bu işin kalitesini gerçekten çok arttırmıştır. Hijyen kazandırmada kullanmaya başladığımız makineler ve ilaveten üstün özellikli leke çıkarıcılar mesleğimizi en az riskle sürdürmemize imkan tanıyor. Bu yüzden senelerdir Beypak Bağlıca kilim ve halı yıkama şirketi olarak bunun bilincindeyiz ve piyasada bulunan en çok kabul gören sistemleri kullanma eğilimindeyiz.

beypak halı yıkama

beypak halı yıkama
beypak halı yıkama fabrıkamız sız sayın müsterilerimize ayrıca koltuk yıkama .stor .zebra perdeyıkama hizmetleri vermektedir
BEYPAK HALI YIKAMA
Beypak Halı Yıkama Hizmetleri
BEYPAK KOLTUK YIKAMA
Beypak Garantili Koltuk Yıkama
BEYPAK İLETİŞİM
Beypak Halı & KOltuk Yıkama