×
×
GALERİ

Beypak Batıkent Halı Yıkama

Beypak Batıkent Halı Yıkama

Kirli bir halının temizlenmesinden amaçlanan hijyenik neticeyi kazanmak için deneyim gerektiren bir takım şartları sağlamak son derece önemlidir. Temiz iş bekleyen bir müşteriyseniz ve bu sefer beklentilerinize cevap vermeyen bir neticeyle muhatap olmaktan tedirginlik içerisindeyseniz, halılarınızı temizleteceğiniz yıkama firmasına halılarınızı yıkatırken kimi aşamaları araştırıp bilgi edinmeniz gerekiyor. Bize sorarsanız nepal serisi kilim ve halıları yıkatırken kaliteli bir sonuç için, evvela önem verilecek şey halımızı temizleyecek işletmenin leke çıkarma ve temizlik konusunda yeterli beceriye sahip bir temizlik firması olmasındaki gerekliliktir.

Bir anlamda kilim ve halıları yıkayacak fabrikanın işçiliğindeki kalite, düzenli bir ekip ve uygulama yaptığı ekipmanların uygun standartlarda olmasıyla anlaşılabilir. Halı yıkama işlerinde öncelikli aşama, ücretsiz servisin istenen saatler arasında adresinize gelmesidir ki bu iş ile ilgili fazladan bir ücret istenmemektedir. Bu manada işinde kurumsallaşmış bir halı yıkama işletmesi muhakkak sözleşilen sürede alacaktır halılarınızı. Beypak Batıkent halı yıkama işletmesindeki yıkama bölümüne alınan yıkanacak malzemeler ilk olarak türlerine göre ayrı yerlere aktarılır çünkü, farklı yapıdaki halılar aynı makine ve deterjanla yıkanamamaktadır. Teknolojinin geldiği noktada bu devirde iki farklı halı yıkama yolu izlenmeye başlanmıştır ki, bu tekniklerden birisi manuel yıkama olarak anılan şekil, ikincisi ise otomatik halı yıkama makinesiyle devam ettirilen yıkama türüdür. Otomasyonlu halı ve kilim yıkama makineleri ile sürdürdüğümüz yıkama işlemlerinin eski usule göre pek çok avantajı görülür ki, bunların en mühim olanı belki de personelden kaynaklanan hataların azalmasıdır.

Beypak Batıkent son sistem halı yıkamaya nepal serisi kilim ve halıları elle veya otomasyonlu yöntemle yıkatabilirsiniz ancak kaliteli deterjan kullanmak hijyenin başarı seyrini çok büyük ölçüde etkilemektedir. Halı yıkamada, olumlu netice için antibakteriyel temizleyiciler ile uygulama yapmak büyük önem arz etmektedir. Yıkamadan sonra halıların biran önce kurumasının gerçekleşmesinde bu işe özel bir sıkma makinesinden yardım almak kurumanın kalitesi için çok önemlidir. Sıkma makinesinden alınan halılar güneşle kurutulmaya gereksinim duyar ki güneşle dezenfeksiyon tam manasıyla bu yöntemle olabilir. Özel ortamlarda kuruduğu tespit edilen halı ve kilimler kontrol amacıyla son kontrol alanına getirilir ki, bu masada leke kontrolleri ile birlikte paket ve parfümleme uygulamaları yapılır. Bütün önemli işleri de biten halı ve yolluklar semtlere dikkat edilerek bir sıralama sağlanacak şekilde ayrılıp, dağıtım bölümüne gönderilir ve böylece önceden bilinen zaman içerisinde halılar ve yolluklar adreslerine teslim edilir.

Yeterince deneyimli bir halı, kilim ve yolluk yıkama işletmesinin yüksek kalitede sonuçlara ulaşabilmesi için hassasiyet gerektiren şeylerden birisi de halı yıkama şampuanlarının çeşitli halılara hangi usullerle uygulama yapılacağının tespitinin yapılmasıdır. Bu anlamda tahmin edersiniz ki, kalite belgeleri tam olan bir deterjan kullanmak halı yıkama işinin kalitesini etkileyici ve belirleyicidir. Eğer kusursuz hijyene gerekli özeni gösteren biriyseniz piyasada tutulan deterjan kullanan halı yıkama işletmelerini tercih etmek mecburiyetindesiniz.

Yıkama işleri de öteki iş alanlarındaki gibi gelişen endüstriden nasibini almış bir iş koludur ve özellikle son dönemdeki yenilikler sektörün kalitesini gerçekten de yükseklere taşımıştır. Halıların temizlenmesinde kullanılan yeni makineler ve gelişmiş şampuanlar işimizin gereğini asgari hatayla uygulamamıza yardım ediyor. Saydığımız bu sebeplerden dolayı yıllardır Beypak Batıkent halı yıkama şirketi olarak bu durumun farkındayız ve yıkama uygulamalarımızda en iyi yıkama ve kurutma makinelerini kullanmaya gayret ediyoruz.

BEYPAK HALI YIKAMA
Beypak Halı Yıkama Hizmetleri
BEYPAK KOLTUK YIKAMA
Beypak Garantili Koltuk Yıkama
BEYPAK İLETİŞİM
Beypak Halı & KOltuk Yıkama