×
×
GALERİ

Beypak Çayyolu Halı Yıkama

Beypak Çayyolu Halı Yıkama

Kilim ve halıların yıkanmasından beklenen kaliteli neticeyi almak için özen gerektiren özel kurallara uymak zorunluluktur. Kaliteli hizmet almak isteyen birisi olarak eğer hijyen koşullarını sağlamayan bir neticeyle yüz yüze gelmekten endişeliyseniz; yıkama yaptıracağınız halı firmasını seçmeden evvel, bazı önemli şeyleri araştırmalısınız. Bence yeni tür halı ve yollukları yıkatırken beklenen neticeyi almak için her şeyden evvel dikkatli olunacak husus, halı yıkama işimizi görecek firmanın hijyen konusunda titizliği ilke edinmiş bir temizlik şirketi olmasının gerekli olduğudur.

Bir şekilde halıların temizliğini yapacak kuruluşun yıkama kalitesi, düzenli personel kadrosu ve uygulama yaptığı deterjanların uygun kalitede olmasıyla ölçülür. Kilim ve halı yıkamada yapılacak ilk iş, servis arabasının belirlenen saatler arasında yıkanacak malzemeyi almasıdır ki bu işlem için artı bir para istenmemektedir. Bize göre memnun kalınacak bir temizlik işletmesi geç kalmadan söylediği saatte verdiğiniz adrese gelir. Beypak Çayyolu halı yıkama servisiyle yıkama alanına getirilmiş olan yıkanacak malzemeler, derhal iplik özellikleri göz önüne alınarak bölümlere ayrılır çünkü, farklı yapıdaki halılar aynı teknikle yıkama yapılamaz. Yeni halı yıkama makineleri sayesinde son yıllarda iki ayrı yıkama sistemi ortaya çıkmıştır ki, bu yöntemlerden ilki meçle elde yıkama şeklinde tabir edilen sistem, diğeriyse bantlı yıkama sistemiyle yapılan yıkama modelidir. Otomatik programlı halı ve kilim yıkama makineleri ile sürdürülen yıkama işinin meçle yıkamaya göre pek çok faydası gündeme gelir ve bunlardan en çok önem arz edeni zannediyorum yıkama kalitesinin daha yüksek olmasıdır.

Beypak Çayyolu halı ve kilim yıkamaya yeni tür halı ve yollukları eski tip yahut ta otomatik yöntemle yıkatabilirsiniz ancak antibakteriyel deterjan kullanımı bu işin sonucunu net olarak etkiler. Temizlik işlerinde, istenen sonuca varmak için antibakteriyel özelliği olan halı yıkama şampuanları kullanmak oldukça önemlidir. Yıkama işi bitirilen halıların istenen sürede kurumasının sağlanmasında sanayi tipi bir sıkma makinesiyle suyu tahliye etmek bu işin sorunsuz olması için çok önemlidir. Otomatik sıkma makinesinin sıktığı halı ve yolluklar asılmaya ihtiyaç duyar ki bakterisiz yıkama tam anlamıyla bu sayede olabilir. Yeterince kuruması tamamlanan halılar kontrol işlemleri için kontrol birimine sevk olunur ki, bu birimde lekelerin kontrolü ile birlikte ambalajlama çalışmaları yapılır. Bütün önemli işlemleri de biten halı ve yolluklar adreslerine bakılarak bir araya getirilecek şekilde toparlanıp, dağıtım elemanlarına sevk edilir ve böylece önceden anlaşılan zamanda halılar ve yolluklar müşterilere dağıtılır.

Uzun süredir bu işi yapan bir halı ve kilim yıkama şirketinin başarılı bir netice çıkarabilmesi için önemli prensiplerden birisi de leke çıkarıcı sarf malzemelerin çeşitli halılara hangi usullerle kullanılacağının bilinmesidir. Zira çok iyi bilinmelidir ki, kalitesi kanıtlanmış şampuanlar kullanabilmek yıkama işinin sonucunu doğrudan belirler. Siz de kusursuz temizliğe önem veren biri iseniz markası belli olan leke gidericileri kullanan halı ve kilim yıkama fabrikalarını seçmek durumundasınız.

Halı yıkama işi de öbür işlerdeki gibi endüstriyel ilerlemelerden fayda sağlamış bir iş alanıdır ki, teknolojik alandaki yeni uygulamalar sektörün kalite standardını epeyce yükseltmiştir. Son yıllarda uyguladığımız yeni teknikler ve buna ek olarak üstün özellikli arındırıcılar bu işi asgari hatayla sürdürmemize imkan tanıyor. Bundan dolayı senelerdir Beypak Çayyolu kilim ve halı yıkama olarak bu önemli durumun farkında olduğumuz için uygulamalarımızda en yüksek kalitedeki otomasyon sistemlerini kullanma gayretindeyiz.

BEYPAK HALI YIKAMA
Beypak Halı Yıkama Hizmetleri
BEYPAK KOLTUK YIKAMA
Beypak Garantili Koltuk Yıkama
BEYPAK İLETİŞİM
Beypak Halı & KOltuk Yıkama