×
×
GALERİ

Beypak Elvankent Halı Yıkama

Beypak Elvankent Halı Yıkama

Yolluk ve halıların yıkanmasından amaçlanan hijyenik sonucu sağlamak için uzmanlık gerektiren bazı şartlara uymak gerekmektedir. Hijyen kurallarını benimseyen bilinçli bir tüketici olarak şayet, kalitesiz vaziyetlerle yüz yüze gelmekten endişeliyseniz, halılarınızı vereceğiniz yıkama firmasına iş verirken bazı önemli hususları göz ardı etmemeniz gerekiyor. Fikir olması bakımından söylenebilir ki eski halıları yıkatırken hedeflenen yüksek kalite için, evvela dikkatli olunması gereken konu, yıkama işini vereceğimiz işletmenin halı yıkama konusunda titiz ve özverili bir halı yıkama şirketi olmasının önemli bir gereksinim olduğudur.

Bir anlamda halı ve kilimleri yıkayan işletmenin yıkama kalitesi, düzenli bir ekip ve bununla birlikte uygulamada kullandığı makinelerin standartlara uygunluğuyla bilinir. Halıların yıkatılmasında birinci aşama servis aracının söz verdiği saatler içinde halıları almasıdır ki bu aşama ile alakalı ekstra bir bedel verilmemektedir. Bize göre disiplinli bir halı yıkama kuruluşu hızlıca ve söylediği zamanda adresinizde olur. Beypak Elvankent halı yıkama tarafından yıkama alanına naklolan yıkanacak malzemeler, çabucak cinslerine göre yıkamaya hazırlanır zira bütün halılar aynı ekipmanlarla yıkanmaz. Halı yıkamadaki gelişmeler sayesinde yeni dönemde iki değişik halı yıkama yolu uygulanmaya başlanmıştır ki, bunlardan birincisi meçle elde yıkama diye isimlendirilen sistem, diğeriyse tam otomatik sistemlerle yapılan yıkama modelidir. Otomatik sistem halı ve kilim yıkama makineleri ile yaptığımız yıkama işlemlerinin meçle yıkamaya göre bir sürü faydası vardır ve bu faydalardan en mühim olanı belki de daha detaylı yıkama yapılmasıdır.

Beypak Elvankent otomatik halı ve kilim yıkamaya eski halıları eski sistem veyahut bantlı teknikle yıkatabilirsiniz ama halı yıkama deterjanının kalitesi halı yıkamanın sonucunu kesin bir şekilde etkiler. Bu anlamda istenen sonuç için bakterisiz bir hijyen sağlayan endüstriyel deterjanlar uygulamak son derece önemlidir. Halıların gereken sürede kurutulmasında bu işe özel bir sıkma makinesiyle suyu tahliye etmek kurumanın sorunsuz halledilmesi için çok önemlidir. Sıkma makinesinde suyu alınan halılar yine de askıya asılmaya gereksinim duyar ki bakterilerin yok olması ancak bu yolla olabilir. Yeterince kurumuş olan halılar kontrol edilmek üzere kalite kontrol kısmına sevk olunur ve bu alanda lekelerin çıkıp çıkmadığı ile beraber paketleme uygulamaları yapılır. Paketleme aşamaları tamamlanmış olan halı ve yolluklar kayıtlarına göre bir araya getirilecek biçimde toparlanıp, servis araçlarına teslim edilir ki, önceden anlaşılan süre içerisinde halı ve yolluklar sahiplerine teslim edilir.

Yeterli iş tecrübesi olan bir halı ve kilim yıkama fabrikasının kusursuz sonuçlar ortaya koyabilmesi için gerçekten önemli ilkelerden birisi de halı yıkama şampuanlarının hassas yapılı halılara hangi usullerle uygulanacağının netleştirilmesidir. Kaldı ki ispatlanmış bir gerçektir ki kalitesiyle tanınan bir şampuan kullanmak hijyen gerektiren işlerin sonucunu kesin olarak belirler. Bu işlerde kusursuz hijyene gereken önemi veren biriyseniz markası belli olan deterjanlarla çalışan halı yıkama işletmelerini tercih etmek zorundasınız.

Bu sektör de öbür sektörlerde olduğu gibi gelişen teknik ilerlemelerden fayda görmüş bir iş koludur ve özellikle yeni teknolojik şartlar yıkamanın kalitesini gerçekten üst seviyelere çıkarmıştır. Son zamanlarda kullanılan yeni teknikler ve buna ek olarak özel üretim deterjanlar işimizi kusursuz biçimde uygulamamıza olanak tanıyor. Bu nedenle eskiden beri Beypak Elvankent halı yıkama firması olarak bu hususun farkındayız ve fabrikamızda en iyi yıkama ve kurutma makinelerini kullanıyoruz.

BEYPAK HALI YIKAMA
Beypak Halı Yıkama Hizmetleri
BEYPAK KOLTUK YIKAMA
Beypak Garantili Koltuk Yıkama
BEYPAK İLETİŞİM
Beypak Halı & KOltuk Yıkama