×
×
GALERİ

Beypak Eryaman Halı Yıkama

Beypak Eryaman Halı Yıkama

Beypak Eryaman halı yıkama fabrikamız, halı yıkama kanosunda sektörün öncü kuruluşlarındandır. Çok uzun yıllardır halı yıkama sektöründe faaliyet gösteren firmamız, deneyimli personel ve endüstriyel ekipmanları ile kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyor. Firmamız Eryaman ve civar semtlerin tamamına hizmet vermektedir.

Ev veya işyerinizdeki halıların yıkama işleminden beklenen kaliteli sonucu almak için özveri gerektiren bir takım normları oluşturmak çok önemlidir. Doğru dürüst iş bekleyen birisiyseniz ve bu kez beklentinizin altında sonuçlarla karşı karşıya kalmaktan endişeleniyorsanız, halılarınızı temizleteceğiniz halı yıkama fabrikasını seçmeden evvel önemli şeyleri bilip dikkatli olmanız gerekiyor. Sanırım elde dokunmuş halıları yıkatırken kalite için, birinci olarak göz önünde bulundurulması gereken şey, yıkama işini vereceğimiz kuruluşun temizlik ve hijyen sağlamada uzmanlık kazanmış bir yıkama kuruluşu olmasındaki mecburiyettir.

Bir şekilde halıların temizliğini yapacak fabrikanın yaptığı işteki kalite, tecrübeli personel kadrosu ve bununla beraber uygulamada kullandığı deterjan ve leke çıkarıcıların yeterliliğiyle bilinir. Halı ve kilim yıkamada ilk prosedür, servis aracının dediği sürede vereceğiniz adrese gelmesidir ve bu işlem ile ilgili artı bir ödeme istenmemelidir. Bu anlamda kaliteye önem veren bir halı yıkama şirketi kesin olarak belirtilen saatte verilen adreste olur. Beypak Eryaman halı yıkama tarafından yıkama yerine alınan yıkanacak malzemeler evvela özellikleri göz önüne alınarak ayrı bölümlere aktarılır çünkü her halı birlikte yıkanamamaktadır. Yeni gelişen makinelerle birlikte son yıllarda iki değişik yıkama şekli uygulanmaya başlanmıştır ki, bunlardan bir tanesi elde yıkama olarak tabir edilen yol, öbürüyse tam otomatik sistemlerle devam ettirilen yıkama metodudur. Otomatik halı yıkama makinalarıyla sürdürdüğümüz yıkama işlemlerinin manuel yıkamaya göre pek çok yararı gündeme gelir ki, bu yararların en dikkat çekicisi belki de daha yüksek kalitede yıkama yapılmasıdır.

Beypak Eryaman halı yıkama fabrikamızda elde dokunmuş halılarınız profesyonel halı yıkama teknikleri ile yıkanır. Şunu da belirtmek gerekir ki, antibakteriyel deterjan kullanımı bu işin neticesini büyük oranda değiştirmektedir. Halıların yıkanmasında pozitif neticeye ulaşmak için bakteri temizleme özelliği olan halı yıkama şampuanları ile uygulama yapmak oldukça önemlidir. Halı ve yollukların istenen sürede kurutulmasında bu işe özel bir sıkma makinesinden yardım almak bu işin sorunsuz olması için çok önemlidir. Endüstriyel sıkma makinesinde suyu alınan halı ve yolluklar askıya alınmaya gereksinim duyar ki güneş dezenfeksiyonu sadece bu sayede olur. Özel askılarda kuruduğu gözlemlenen halı ve yolluklar kontrol amacıyla denetleme yerine alınır ki, bu masada fırçalama, tarama ile birlikte ambalaj işleri yapılır. Son kontrol işleri sonuçlanan halılar fiş numaralarına göre bir arada tutulacak şekilde toparlanıp, dağıtım elemanlarına sevk edilir ki, söylendiği süre içerisinde halı ve yolluklar teslimat adresine sevk edilir.

İşin inceliklerine hakim bir kilim ve halı yıkama fabrikasının başarılı sonuçlara varabilmesi için hassasiyet gerektiren şeylerden birisi de leke çözücü malzemelerin değişik yapıdaki halılara ne tür yöntemlerle uygulanacağının netleştirilmesidir. Kaldı ki kabul edilen bir gerçektir ki tse belgeli leke gidericiler kullanmak yıkama işinin neticesini doğrudan belirler. Halı yıkamada temizliğe gereken önemi veren biriyseniz yüksek düzeyde kaliteli deterjanlarla çalışan halı ve yolluk yıkama şirketlerini tercih etmelisiniz.

Bu alan da piyasadaki diğer sanayi işlerindeki gibi gelişen teknolojiden fayda görmüş bir sektördür ki, özellikle son gelişmeler bu işin kalitesini hakikaten üst düzeye çıkartmıştır. Fabrikamızda uygulanan yeni teknikler ve bununla birlikte anbibakteriyel leke çözücüler işimizin gereğini hatasız bir şekilde tatbik etmemize yardımcı oluyor. Bu nedenlerden dolayı ilk günden beri Beypak Eryaman kilim ve halı yıkama firması olarak bu önemli konunun bilincindeyiz ki, yıkama işlemlerimizde kalitesi en yüksek olan araç ve gereçleri kullanan bir firma olarak biliniyoruz.

BEYPAK HALI YIKAMA
Beypak Halı Yıkama Hizmetleri
BEYPAK KOLTUK YIKAMA
Beypak Garantili Koltuk Yıkama
BEYPAK İLETİŞİM
Beypak Halı & KOltuk Yıkama