×
×
GALERİ

Beypak Etimesgut Halı Yıkama

Beypak Etimesgut Halı Yıkama

Evlerde kullanılan halıların yıkanmasından beklenen hijyenik sonucu kazanmak için uzmanlık gerektiren bir dizi normlara uyulması gerekmektedir. Hijyene önem veren birisiyseniz ve şayet, gerekli beklentiyi karşılamayan bir sonla muhatap olmaktan endişeleniyorsanız, halılarınızı vereceğiniz yıkama fabrikasına karar vermeden önce bir kısım önemli detayları göz ardı etmemeniz gerekiyor. Ortaya koymalıyız ki antika halı ve yollukları yıkatırken kalite için temel şart olarak göz önünde tutulacak şey halı ve kilimleri yıkayacak kuruluşun lekelerin çıkarılması ve hijyen konusunda beceri kazanmış bir halı yıkama kuruluşu olmasının gerekliliğidir.

Kaldı ki kilim ve halıları yıkayacak fabrikanın kalitesi, işinde uzmanlaşmış personel kadrosu ve bununla birlikte kullandığı endüstriyel ekipmanların uygun kalitede olmasıyla anlaşılır. Halıların yıkatılmasında öncelikli aşama, ücretsiz servisin söz verdiği zaman diliminde halıları teslim almasıdır ki bu aşama için ekstradan bir para alınmamaktadır. Bu anlamda disiplinli bir temizlik işletmesi kesin olarak vaat ettiği saat aralığında halıları alır. Beypak Etimesgut halı yıkama firmasındaki yıkama yapılacak yere nakledilmiş olan halı ve kilimler bir an evvel özelliklerine bakılarak ayrı bölümlere aktarılır zira bütün halılar aynı malzemelerle yıkanamaz. Yeni halı yıkama makineleri sayesinde yeni dönemde iki çeşit halı ve kilim yıkama yolu geliştirilmiştir ve bu sistemlerden bir tanesi manuel yıkama şeklinde tabir edilen metot, diğeri ise tam otomatik sistemlerle sürdürülen yıkama sistemidir. Otomatik programlı halı yıkama makinesi ile icra edilen yıkama işinin eski sisteme göre bir sürü yararı gösterilebilir ve bu faydaların en çok önem arz edeni sanırım daha özenli bir yıkama yapılmasıdır.

Beypak Etimesgut deneyimli yolluk ve halı yıkamaya antika halı ve yollukları manuel olarak hatta otomatik teknikle yıkatabilirsiniz ancak kaliteli halı yıkama deterjanı kullanmak halı yıkamanın başarı oranını çok büyük ölçüde etkileyen bir özelliktedir. Bu manada umut edilen sonuca varmak için antibakteriyel özellikte leke gidericiler kullanmak büyük öneme sahiptir. Yıkama işi bitirilen halıların hızlıca kurumasının sağlanmasında özel bir sıkma makinesiyle suyu tahliye etmek, kurutmanın kusursuz olması için oldukça önemlidir. Santrifüj makinesinin sıktığı halılar askıya alınmaya gereksinim duyar ki, iyi bir dezenfeksiyon tam olarak bu sayede sağlanır. Özel askılarda kuruduğu gözlemlenen halı ve kilimler kontrol edilmesi maksadıyla kalite kontrol yerine sevk olunur ki, bu kısımda halıların son hali ile birlikte ambalajlama ve parfümleme işleri yapılır. Tüm detaylı aşamaları tamamlanmış olan halı ve kilimler kayıtlarına göre bir sıralama yapılacak şekilde planlanıp, dağıtım arabalarına verilir ki, söz verilen saatler arasında halılar ve yolluklar yerlerine iade edilir.

Gerekli tecrübeye sahip bir halı yıkama şirketinin kusursuz bir neticeye varabilmesi noktasında belki de en önemli konulardan birisi de halı yıkama şampuanlarının hassas halılara ne tür tekniklerle uygulama yapılacağı konusunun bir standarda bağlanmasıdır. Çünkü kabul edilmelidir ki, yüksek düzeyde kaliteli bir halı şampuanı kullanmak temizlik işlerinin kalitesini belirleyici özelliktedir. Yıkama işlerinde yüksek hijyene değer veren biriyseniz standartlara uygun deterjanlarla çalışan halı yıkama firmalarını tercih etmeniz gerekir.

Halı yıkama da benzer işlerde olduğu gibi endüstriyel ilerlemelerden pozitif yönde etkilenmiş bir iş alanıdır ki, endüstriyel alandaki son dönem yenilikleri yıkamanın kalite standardını gözle görülecek derecede üst düzeye taşımıştır. Temizlik sağlamada kullandığımız yeni makineler ve buna ek olarak anbibakteriyel deterjanlar yıkama işini asgari hatayla yapmamıza olanak tanıyor. Bu sebeple senelerdir Beypak Etimesgut halı ve kilim yıkama firması olarak bunun bilincindeyiz ki, halıların yıkanmasında en bilinen araç ve gereçleri kullanıyoruz.

BEYPAK HALI YIKAMA
Beypak Halı Yıkama Hizmetleri
BEYPAK KOLTUK YIKAMA
Beypak Garantili Koltuk Yıkama
BEYPAK İLETİŞİM
Beypak Halı & KOltuk Yıkama