×
×
GALERİ

Beypak Sincan Halı Yıkama

Beypak Sincan Halı Yıkama

Kirli bir halının yıkanmasından istenen hijyenik neticeyi kazanmak için özveri gerektiren özel koşullara uyulması çok önemlidir. Beklentileri yüksek birisiyseniz ve şayet, beklenmeyen neticelerle karşı karşıya gelmekten endişeleniyor iseniz, yıkama işinizi vereceğiniz yıkama firmasına iş yaptırırken bazı önemli detayları bilip dikkatli olmanız gerekiyor. Bana göre akrilik halıları yıkatırken amaçlanan nitelikte bir yıkama için, her şeyden önce bilinmesi gerekli olan konu halımızı temizleyecek kuruluşun lekelerin çıkarılması ve hijyen konusunda profesyonellerden oluşan bir halı ve kilim yıkama şirketi olmasına ihtiyaç duyulduğudur.

Çünkü halıları temizleyecek kuruluşun kalite standardı, işini benimsemiş bir çalışma ekibi ve bununla beraber, kullandığı malzemelerin yeterliliğiyle mukayese edilir. Halıların yıkanması işinde başlangıç, halı toplama aracının söylenilen süre içerisinde halıları almasıdır ki, bu aşama için ekstra bir ücret talep edilmemektedir. Unutmayın iyi bir halı yıkama ve overlok fabrikası geç kalmadan vaat ettiği saatte adresinizde olacaktır. Beypak Sincan halı yıkama servis aracıyla yıkama birimine taşınan yıkanacak malzemeler karışmaması için cinsleri göz önüne alınarak ayrı yerlere aktarılır çünkü, farklı özellikteki halılar aynı malzemelerle yıkama yapılamaz. Teknolojinin geldiği noktada bu gün iki farklı yıkama sistemi gündeme gelmiştir ki, bunlardan ilki manuel yıkama olarak isimlendirilen şekil, bir diğeri de tam otomatik yıkama makinesi ile icra edilen yıkama modelidir. Otomasyonlu halı yıkama makineleriyle sürdürdüğümüz yıkama işlemlerinin eski sisteme göre bir çok yararı gündeme gelir ve bu avantajların en mühim olanı her halde daha özenli bir yıkama yapılmasıdır.

Beypak Sincan antibakteriyel kilim ve halı yıkamaya akrilik halıları eski usulle belki de otomatik sistemle yıkatabilirsiniz fakat kaliteli halı yıkama deterjanı kullanmak temizliğin başarı seyrini direk olarak belirleyici özelliktedir. Bu manada olumlu bir neticeye varmak için ciddi arındırma gücü olan leke gidericiler ile yıkama yapmak büyük öneme sahiptir. Yıkandıktan sonra halıların hızlı bir şekilde kurutulmasında otomatik sıkma makinesinden yardım almak, kurumanın beklenen başarıya ulaşması için çok önemlidir. Endüstriyel sıkma makinesinden alınan halı ve yolluklar güneşte bekletilmeye gereksinim duyar ki, güneş dezenfeksiyonu tam manasıyla bu metotla sağlanabilir. Tam manasıyla kuruyan kuruyan halılar kontrol edilmek üzere son kontrol birimine getirilir ki, bu kısımda fırçalama ile birlikte ambalajlama çalışmaları yapılır. Poşetleme aşamaları sonuçlanmış olan halı ve yolluklar sahiplerine göre bir sıralama yapılacak şekilde gruplara ayrılıp, servis araçlarına verilir ve böylece söz verilen saatte halılar ve yolluklar teslimat noktasına teslim edilir.

Gerekli tecrübeye sahip bir kilim ve halı yıkama fabrikasının yüksek hijyen kalitesinde bir hizmet çıkarabilmesi için önemli prensiplerden bir tanesi de leke çözücülerin hassas halılara ne tür metodlarla uygulanacağının kararına varmaktır. Bu anlamda herkesin de bildiği gibi, tse belgeli leke çözücüler kullanıyor olmak temizlik işlerinin neticesini doğrudan etkilemektedir. Halı yıkamada temizliğe azami derecede önem veren bir kimse iseniz piyasada tutulan şampuanları kullanan halı ve kilim yıkama işletmelerini tercih etmelisiniz.

Bu sektör de öbür sanayi işlerindeki gibi endüstriyel gelişmelerden olumlu yönde etkilenmiş bir iş alanıdır ve teknolojik alandaki yeni uygulamalar bu işin standardını oldukça üst düzeye yükseltmiştir. Son yıllarda kullandığımız bantlı sistemler ve bunu destekleyen anbibakteriyel sarf malzemeleri yıkama işini hatasız bir şekilde yapmamıza yardım ediyor. Bu saydıklarımızdan dolayı en başından beri Beypak Sincan halı ve kilim yıkama olarak bu konunun bilincindeyiz ve yıkama işlemlerimizde kalitesi en yüksek olan yıkama ve sıkma makinelerini kullanmaya devam ediyoruz.

BEYPAK HALI YIKAMA
Beypak Halı Yıkama Hizmetleri
BEYPAK KOLTUK YIKAMA
Beypak Garantili Koltuk Yıkama
BEYPAK İLETİŞİM
Beypak Halı & KOltuk Yıkama