×
×
GALERİ

Beypak Yapracık Halı Yıkama

Beypak Yapracık Halı Yıkama

Bir halının temizlenmesinden amaçlanan hijyenik sonucu sağlamak için uzmanlık gerektiren bir takım kuralların sağlanması çok önemlidir. Temizlikten ödün vermeyen birisiyseniz ve en azından olumsuz neticelerle karşı karşıya kalmaktan şüpheliyseniz halılarınızı emanet edeceğiniz halı yıkama fabrikasıyla çalışırken bazı önemli konuları araştırıp bilgi edinmeniz gerekiyor. Benim kanaatimce renkli halıları yıkatırken hüsrana uğramamak için özellikle göz ardı edilmemesi gereken konu kirli halıları yıkayacak fabrikanın temizlik ve hijyen sağlamada titizliği ilke edinmiş bir temizlik firması olmasına ihtiyaç olduğudur.

Bir şekilde yıkama yapacak kuruluşun kalite standardı, iş disiplinine sahip personel kadrosu ve bununla beraber, kullandığı malzemelerin yeterliliğiyle anlaşılabilir. Yıkamada yapılan ilk şey ücretsiz servisin dediği zaman diliminde adresinize gelmesidir ki bu aşama ile alakalı herhangi bir para verilmemelidir. Her halükarda kaliteye önem veren bir temizlik işletmesi hızlıca ve sözleşilen saat aralığında teslim alır halıları. Beypak Yapracık halı yıkama ücretsiz servisiyle yıkama bölümüne nakledilen halı ve kilimler öncelikle lekelerine bakılarak yıkamaya hazır hale getirilir çünkü, farklı halı ve kilimler aynı şekilde yıkama yapılamaz. Halı yıkama sistemlerindeki gelişmelerle beraber son günlerde iki türlü halı yıkama tekniği geliştirilmiştir ve bu metotlardan birisi manuel yıkama diye isimlendirilen sistem, diğeriyse otomatik halı yıkama makinesiyle yapılan yıkama şeklidir. Tam otomatik halı yıkama makinesi ile yapılan yıkama işinin meçle yapılan yıkamaya göre pek çok avantajı vardır ve bu yararlardan en önemlisi zannediyorum personel hatalarının en aza indirilmesidir.

Beypak Yapracık profesyonel kilim ve halı yıkamaya renkli halıları eski usulle belki de tam otomatik teknikle yıkatabilirsiniz ancak antibakteriyel deterjan kullanımı halı yıkamanın kalite oranını önemli ölçüde belirleyicidir. Temizlik işlerinde, başarılı bir neticeye varmak için antibakteriyel özellikte temizleyiciler kullanmak yüksek öneme sahiptir. Yıkama işi bitirilen halıların çabuk bir şekilde kurumasının gerçekleşmesinde bu işe özel bir sıkma makinesiyle nem almak, kurumanın beklenen başarıya ulaşması için büyük önem teşkil etmektedir. Sıkma makinesinde sıkılan halı ve kilimler güneş ışığına ihtiyaç duyar ki, bakterisiz yıkama ancak bu yöntemle sağlanabilir. Tam manasıyla kuruyan kuruyan halılar kontrol işlemleri için denetleme birimine taşınır ve bu alanda halıların son durumu ile beraber parfümleme ve ambalajlama çalışmaları yapılır. Ambalajlama işleri de neticelenen halı ve yolluklar mahallelere göre bir sıralama sağlanacak biçimde ayrıştırılıp, dağıtım bölümüne verilir ve böylece söylendiği anda halılar tüketicilere dağıtılır.

Yılların deneyimine sahip bir halı, kilim ve yolluk yıkama işletmesinin başarılı bir sonuç çıkarabilmesi için belki de en önemli şeylerden bir tanesi de halı yıkama deterjanlarının hassas yapılı halılara hangi tekniklerle uygulanacağı konusunun bir kalite kriterine bağlanmasıdır. Zira hepimizin bildiği gibi kalitesi kanıtlanmış leke gidericiler kullanmak temizlikle alakalı işlerin kalitesini etkileyici niteliktedir. Halı yıkamada yüksek kaliteye gerekli özeni gösteren biriyseniz piyasada tutulan şampuanları kullanan halı yıkama fabrikalarını seçmeniz gerekir.

Bu sektör de öbür iş alanlarındaki gibi ilerleyen teknolojiden pozitif etki almış bir iştir ve sanayi alanındaki son dönemdeki yenilikler bu işin niteliğini fazlaca üst düzeye taşımıştır. Yıkamada kullanmaya başladığımız makineler ve bunu destekleyen gelişmiş sarf malzemeleri yıkama işini en az hatayla yapmamıza imkan tanıyor. Bu saydıklarımızdan dolayı en başından beri Beypak Yapracık halı yıkama firması olarak bu hususun bilincindeyiz ki, yıkama uygulamalarımızda en bilinen araç ve gereçleri kullanmayı prensip edinmiş durumdayız.

BEYPAK HALI YIKAMA
Beypak Halı Yıkama Hizmetleri
BEYPAK KOLTUK YIKAMA
Beypak Garantili Koltuk Yıkama
BEYPAK İLETİŞİM
Beypak Halı & KOltuk Yıkama