×
×
GALERİ

Beypak Yenikent Halı Yıkama

Beypak Yenikent Halı Yıkama

Kirli bir halının temizlenmesinden amaçlanan başarılı sonucu kazanmak için profesyonellik gerektiren özel şartlara uyulması gerekmektedir. İyi hizmet almak isteyen bir müşteriyseniz ve siz de yetersiz bir sonuçla karşı karşıya kalmaktan şüphe duyuyorsanız, halılarınızı yıkatacağınız yıkama fabrikasıyla çalışırken bir kısım önemli hususları göz ardı etmemeniz gerekiyor. Ortaya koymalıyız ki merinos ve diğer kaliteli marka halıları yıkatırken beklentilerinizin karşılanması için öncelikle bilinmesi gerekli olan konu, kirli halıları yıkayacak fabrikanın leke çıkarma ve temizlik konusunda deneyimli bir kilim ve halı yıkama işletmesi olmasındaki gerekliliktir.

Öyle ki halıların temizliğini yapacak kuruluşun yıkama kalitesi, işine önem veren personel kadrosu ve bununla birlikte, elinde bulundurduğu deterjanların kalite standartlarına uygunluğu ile bilinir. Bu işte birinci aşama, servis arabasının önceden anlaşılan gün ve saatte halıları almak için gelmesidir ki bu kısım için herhangi bir para verilmemelidir. Bize göre iyi iş yapan bir halı temizleme fabrikası bir şekilde dediği zamanda halıları almaya gelir. Beypak Yenikent halı yıkama personeli tarafından yıkamanın yapılacağı kısma taşınan halılar, bir birine karışmadan cinslerine göre yıkamaya hazırlanır çünkü bütün halılar aynı yıkama tekniği ile yıkama işlemine tabi tutulamaz. Yeni halı yıkama makineleri sayesinde artık iki ayrı halı yıkama şekli geliştirilmiştir ki, bu metotlardan birisi manuel yıkama diye isimlendirilen yol, diğeri ise otomatik halı yıkama makinesiyle icra edilen yıkama tipidir. Otomatik bantlı sistem halı yıkama makinesi ile icra ettiğimiz yıkamanın meçle yapılan yıkamaya göre bir sürü faydası sayılabilir ve bu avantajların en çok önem arz edeni belki de detaylı yıkamadır.

Beypak Yenikent kilim ve halı yıkamaya merinos marka halıları elde veyahut bantlı sistemle yıkatabilirsiniz ama deterjan seçimi hijyenin sonucunu kesin bir şekilde değiştiren bir özelliktedir. Çünkü olumlu sonuçlara ulaşmak için antibakteriyel endüstriyel deterjanlar ile yıkama yapmak fazlaca önemlidir. Halı ve yollukların gereken sürede kurumasının sağlanmasında profesyonel sıkma makinesiyle nem almak, kurutmanın sorunsuz olması için çok önemlidir. Santrifüj makinesinde suyundan arındırılan halı ve yolluklar asılmaya ihtiyaç duyar ki, bakterilerin yok edilmesi ancak bu yolla olur. Gerektiği kadar kuruduğu gözlemlenen halılar son kontrollerin yapılması için sonuç yerine alınır ki, bu noktada fırçalama ile beraber parfüm ve işleri yapılır. Son kalan prosedürleri tamamlanmış olan halılar adreslere göre bir sıralama yapılacak şekilde toparlanıp, dağıtım personeline teslim edilir ki, randevulaşılan süre içerisinde halılar müşterilere sevk edilir.

Yeterli iş tecrübesine sahip bir halı, kilim ve yolluk yıkama şirketinin başarısı seviyesi yüksek bir sonuca varabilmesi noktasında belki de en önemli prensiplerden bir tanesi de leke çözücü malzemelerin değişik yapıdaki halılara hangi yöntemlerle uygulanacağının bilinmesidir. Bu noktada herkesin de bildiği gibi yüksek düzeyde kaliteli bir halı yıkama deterjanı kullanmak temizlikle alakalı işlerin kalitesini kesin olarak belirleyicidir. Şayet kaliteye özen gösteren biri iseniz tse belgeli şampuanları kullanan halı ve kilim yıkama şirketlerini seçmek mecburiyetindesiniz.

Yıkamacılık sektörü de diğer sektörlerde olduğu gibi teknik ilerlemelerden payına düşeni almış bir iş koludur ve endüstriyel alandaki son gelişmeler sektörün kalitesini gözle görülecek derecede üst seviyelere yükseltmiştir. Firmamızda kullandığımız yeni cihazlar ve buna ek olarak özel üretim şampuanlar işimizin gereğini en iyi şekilde yapmamıza olanak tanıyor. Bundan dolayı ilk günden beri Beypak Yenikent kilim ve halı yıkama firması olarak bu durumun bilincindeyiz ki, fabrikamızda en çok kabul gören endüstriyel makineleri kullanmaya çalışıyoruz.

BEYPAK HALI YIKAMA
Beypak Halı Yıkama Hizmetleri
BEYPAK KOLTUK YIKAMA
Beypak Garantili Koltuk Yıkama
BEYPAK İLETİŞİM
Beypak Halı & KOltuk Yıkama