×
×
GALERİ

HALI YIKAMA

BEYPAK HALI YIKAMA FABRİKAMIZDA SON SİSTEM OTOMATİK BANTLI HALI YIKAMA MAKİNALARI KULLANILMAKTADIR. BUNUNLA BİRLİKTE HALILARIN İHTİYACINA ÖZEL ELDE YIKAMA DA YAPIYORUZ. İŞİNİZİ ŞANSA BIRAKMAYIN VE SEKTÖRÜN EN DENEYİMLİ FİRMALARINDAN OLAN BEYPAK HALI YIKAMA FABRİKASINI TERCİH EDİN.
HALI YIKAMA

Bakterilerden arınmasını istediğiniz halıların yıkama işleminden istenen kaliteli neticeyi kazanmak için deneyim gerektiren bir sürü kuralları oluşturmak çok önemlidir. Kaliteden anlayan bir müşteri olarak bu sefer hijyen koşullarını sağlamayan bir sonuçla yüz yüze gelmekten tedirginlik duyuyorsanız, halılarınızı emanet edeceğiniz halı firmasına iş verirken bir takım detayları araştırmanız gerekiyor. Özellikle de yoğun kullanılan halı ve kilimleri yıkatırken beklenen kaliteye ulaşmak için, öncelikle bilmek gereken şey, halımızı temizleyecek kuruluşun hijyen konusunda ileri derecede titiz bir halı yıkama firması olmasına ihtiyaç duyulduğudur.

Çünkü kirlenmiş halımızı yıkayacak kuruluşun kalite standardı, deneyimli personel ve bununla birlikte uygulamada kullandığı deterjan ve leke çıkarıcıların kalite standartlarına uygunluğu ile anlaşılabilir. Yıkama işlemlerinde ilk prosedür, ücretsiz servis aracının söylenilen anda yıkanacak malzemeyi almasıdır ki bu iş ile ilgili herhangi bir ödeme talep edilmemektedir. Bu anlamda kaliteli iş yapan bir halı yıkama ve overlok fabrikası özellikle belirtilen saatte halılarınızı teslim alır. Beypak halı yıkama servis personeli tarafından yıkama alanına nakledilmiş olan yıkanacak malzemeler, öncelikle dokuma özelliklerine göre yıkamaya hazırlanır zira değişik özellikteki halılar aynı makinede yıkama işlemine tabi tutulamaz. Teknolojik gelişmelerle birlikte bu devirde iki değişik halı ve kilim yıkama metodu izlenmeye başlanmıştır ve bu yöntemlerden ilki meçle elde yıkama olarak adlandırılan teknik, öbürü ise otomatik halı yıkama makinesiyle devam ettirilen yıkama türüdür. Tam otomatik sistemli halı yıkama makineleriyle sürdürdüğümüz yıkama işlemlerinin meçle yıkamaya göre fazlaca yararı bulunur ve bunlardan en dikkat çekicisi zannediyorum halıların daha fazla yıkanmasıdır.

Beypak profesyonel kilim ve halı yıkamaya ayakkabı ile basılan halı ve kilimleri eski usullerle hatta bantlı yöntemle yıkatabilirsiniz fakat kullanılan deterjanların kalitesi bu işin kalite derecesini büyük ölçüde etkileyen bir özelliktedir. Bu manada, olumlu sonuçlara ulaşmak için arındırma gücü yüksek olan temizleyiciler kullanmak büyük öneme sahiptir. Yıkaması tamamlanmış halıların gerekli zamanda kurumasının gerçekleşmesinde otomatik sıkma makinesiyle halıyı sıkmak bu işin problemsiz halledilmesi için son derece önemlidir. Santrifüj makinesinden çıkan halı ve yolluklar asılmaya gereksinim duyar ki antibakteriyel yıkama ancak bu şartla sağlanabilir. Yeterli oranda kuruduğu gözlemlenen halı ve yolluklar kontrol edilmesi maksadıyla kalite kontrol masasına taşınır ki, bu kısımda halıların son durumu ile beraber paket işlemleri yapılır. Ambalajlama işlemleri de tamamlanmış olan halı ve kilimler dağıtım güzergahlarına göre bir araya getirilecek şekilde toparlanıp, sevkiyat bölümüne teslim edilir ve önceden anlaşılan zamanda halı ve yolluklar teslimat noktasına sevk edilir.

Uzun süredir bu işi yapan bir kilim ve halı yıkama fabrikasının yüksek hijyen kalitesinde neticeler çıkarabilmesi noktasında gerekli aşamalardan birisi de deterjanların çeşitli halılara hangi tekniklerle uygulanacağıyla alakalı seçici olmaktır. Zaten ispatlanmış bir gerçektir ki, iyi şampuanlar kullanmak temizlikle alakalı işlerin sonucunu etkileyici özelliktedir. Halı yıkamada hijyen kalitesine önem veren bir kimse iseniz tse belgeli deterjanlarla çalışan halı yıkama şirketlerini seçmek zorundasınız.

Halı yıkama sektörü de piyasadaki diğer sanayi işlerinde olduğu gibi teknolojik ilerlemelerden nasibini almış bir sektördür ki, özellikle yeni teknolojik şartlar sektörün kalite standardını hakikaten çok üst düzeye taşımıştır. Özellikle kullanılan yeni teknikler ve bunu destekleyen özel üretim sarf malzemeleri yıkama işini en az hatayla tatbik etmemize yardımcı oluyor. Bu nedenle ilk günden beri Beypak halı yıkama şirketi olarak bunun farkında olduğumuz için işletmemizde en yüksek kalitedeki makine sistemlerini kullanarak işimizi yapıyoruz.

Boya Düzeltme

Boya Düzeltme
el dokuma halilarizda renk karisimi saçak yipranması halinizin yirtilmasi durumunda yapmaniz gereken bazi oneriler halinizin rengi birbirine karismissa hicbir mudahale yapmaksizinhali iyi havalandirmalidir ve bu isi bilen bir firma ile irtibata gecilmedir
BEYPAK HALI YIKAMA
Beypak Halı Yıkama Hizmetleri
BEYPAK KOLTUK YIKAMA
Beypak Garantili Koltuk Yıkama
BEYPAK İLETİŞİM
Beypak Halı & KOltuk Yıkama